Bestuur

Het dagelijks bestuur van TC Ready

Heb je vragen voor het bestuur van de tennisvereniging? Hieronder vind je de contactgegevens, neem gerust contact op.

Voorzitter
Bert Wassing
Tel: 06-82909995
voorzitter@tcready.nl

Penningmeester
Henk Lutjeboer
Tel: 0597- 592280
penningmeester@tcready.nl

Secretariaat
Ramon Klaassens
Tel: 06-22311893
secretaris@tcready.nl

Baancommissie
Jaap Aaten
Tel: 0597-591654
baancommissie@tcready.nl

Redactie
Marrie Versluis
Tel: 0597-593909
redactie@tcready.nl

Jeugd
Theo Prenger
Tel: 0597-593299
jeugd@tcready.nl

Lid
Florian de Wal
Tel: 06-46898244
bestuur@tcready.nl